Wejściówki

Zakup Wejściówek: Na miejscu, podczas trwania imprezy.
Typy Wejściówek: Jednodniowe i dwudniowe (cały czas trwania imprezy)
Opcjonalna Przedsprzedaż: Istnieje opcjonalna wcześniejsza możliwość zakupu wejściówki w niższej cenie. Odbiór wejściówek zakupionych w przedpłatach odbywa się przy wejściu na imprezę po podaniu maila i zweryfikowaniu nazwiska. Dane osobowe zbierane są na potrzeby wystawienia rachunku księgowego za wpłatę.

Wejściówka Pełna

Uprawnia do przebywania jednej osoby na imprezie oraz branie udziału we wszystkich punktach programu, prelekcjach, turniejach i innych atrakcjach. Wśród wydanych wejściówek podczas drugiego dnia imprezy odbędzie się losowanie nagród, w tym nagrody głównej.

Jednodniowa: 15 zł
Dwudniowa: 25 zł


 Zakup wejściówkę już dziś

Zakup wejściówkę już dziś za BitCoiny.

Wejściówka Ulgowa (Dzieci do 12 lat)

Wejściówka dla dziecka do lat 12-stu. Dzieci do lat 12-stu mogą przebywać na terenie imprezy tylko pod opieką osoby pełnoletniej. Uprawnia do przebywania dziecka na imprezie oraz branie udziału we wszystkich punktach programu, prelekcjach, turniejach i innych atrakcjach. Wejściówka bierze udział w losowaniu nagród.

Jednodniowa: 10 zł
Dwudniowa: 15 zł


 Zakup wejściówkę już dziś

Zakup wejściówkę już dziś za BitCoiny.

Wejściówka Rodzinna (Opiekun +2 dzieci do lat 12)

Uprawnia do tego samego, co wejściówka pełna, przy czym przeznaczona jest dla osoby pełnoletniej (opiekuna) i do dwóch dzieci do lat dwunastu. Tylko wejściówka dla opiekuna bierze udział w losowaniu nagród.

Jednodniowa: 25 zł
Dwudniowa: 40 zł


 Zakup wejściówkę już dziś

Zakup wejściówkę już dziś za BitCoiny.

Wejściówka Darmowa (Dzieci do lat 4)

Dzieci do lat 4 – rzecz jasna pod opieką dorosłych – wpuszczane są na teren imprezy za darmo. Wejściówki te nie biorą udziału w losowaniu nagród. Rzecz jasna uprawnia do przebywania dziecka na imprezie przez cały czas jej trwania oraz branie udziału we wszystkich punktach programu, prelekcjach, turniejach i innych atrakcjach.